Rok szkolny 2014/15

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Sitniku w roku szkolnym 2014/2015  wykazali się umiejętnościami w następujących konkursach pozaszkolnych  i zawodach sportowych osiągając następujące sukcesy:

• prace plastyczne  Karola Waszkiewicza z kl. II, Agnieszki Bazylczuk z kl. III oraz Roksany Szczotki z kl. IV wykonane w ramach ogólnopolskiego konkursu „Zapobiegajmy Pożarom”  zostały wyróżnione na etapie gminnym,
  • Aleksandra Andrusiuk zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie historycznym  „Do Niepodległej Polski”, natomiast Katarzyna Demianiuk zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Do Niepodległej Polski”,
  • Paweł Kalużny zajął II miejsce w gminie, oraz IV miejsce w finale międzygminnym w kategorii do lat 11 w indywidualnym tenisie stołowym,
  • Paweł Kalużny i Kamil Liniewicz w kategorii do lat 11zajęli II miejsce, natomiast Przemysław Sidoruk i Maciej Jaroć w kategorii do lat 13 zajęli III miejsca w gminie Biała Podlaska w drużynowym tenisie stołowym.
  • wyróżnienie ucz. klasy czwartej Pawła Kalużnego w konkursie matematycznym „Kangur”,
  • trzecie miejsce drużyny w składzie: Gracjan Dunajko, Katarzyna Demianiuk i Jakub Szalej w konkursie „Jestem bezpieczny” na etapie gminnym
  • pierwsze miejsca w zawodach „Lekkoatletyka Dla Każdego” Natalii Krasuckiej z kl.5 w skoku w dal oraz Andżeliki Sęczyk w skoku wzwyż. Startowało ok. 300 uczniów ze szkół podstawowych z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego.